NCAA حول قانون اساسی جدیدی که قدرت را به دانشگاه ها منتقل می کند، سازماندهی مجدد می کند

ایندیاناپولیس – مدارس و کنفرانس‌های عضو NCAA روز پنجشنبه به تصویب یک قانون اساسی جدید و حذف‌شده رأی دادند، اولین گام برای تمرکززدایی سازمانی که با چالش‌های فزاینده‌ای در ارتباط با آن به عنوان مرجع اصلی ورزش کالج مواجه است.

اما بحث بر سر تصویب منشور جدید انجمن، که مدارس و کنفرانس‌ها را توانمند می‌سازد، به شکاف شدید فزاینده بین ماموریت و توان مالی هزاران مؤسسه مختلف – از یک نیروگاه فوتبال مانند قهرمان ملی گرجستان و ورزشکاران غیر بورسیه اشاره کرد. در مکان هایی مانند کالج گرینل.

این شکاف قول می‌دهد تا زمانی که سه بخش NCAA جزئیات نحوه اصلاح خود را در ماه‌های آینده بررسی می‌کنند، برجسته شود.

در آن زمان است، به ویژه در بخش اول، زمانی که ثروتمندترین مدارس – مانند تگزاس و ایالت اوهایو، که بودجه های ورزشی بیش از 200 میلیون دلار دارند – و کنفرانس های آنها برای تأثیر بیشتر در نحوه عملکرد آنها فشار می آورند، بدون اینکه تحت فشار حکومت مرکزی NCAA باشند.

قانون اساسی بازسازی شده به راحتی از آستانه دو سوم لازم برای تصویب عبور کرد و 80 درصد از 1016 رای کنفرانس ها و مدارس عضو را به دست آورد. از آگوست اجرایی خواهد شد. 1.

منشور جدید پاسخی بود به سال 2021 که به خصوص پر فراز و نشیب بود، در بحبوحه همه‌گیری همه‌گیر، شامل افشای نابرابری‌های جنسیتی در مسابقات بسکتبال مردان و زنان دسته اول، تصویب قوانین ایالتی بود که به ورزشکاران اجازه می‌داد از شهرت خود سود ببرند، و تکان دادن انگشت کنگره در مورد مشکلات ورزش دانشگاهی.

با این حال، دردناک ترین لحظه ژوئن گذشته بود، زمانی که دادگاه عالی، در تصمیم گیری در مورد پرونده ای که راه را برای پرداخت ها و مزایای مربوط به آموزش هموار می کرد، تماماً به چالش مستقیم ممنوعیت NCAA در پرداخت مستقیم به بازیکنان دعوت کرد. قاضی برت ام. کاوانا، NCAA را مورد هدف قرار داد و گفت که این سازمان قوانین ضد تراست را نقض می کند.

مارک اِمِرت، رئیس NCAA، در سخنرانی پنج‌شنبه‌ای که از راه دور ایراد کرد، زیرا گفت که توسط قوانین ویروس کرونا محدود شده است، منشور جدید را کمتر یک قانون اساسی به تصویر می‌کشد تا اعلامیه استقلال از شیوه‌ای برای انجام تجارت که دیگر کارساز نیست. او گفت که در سال گذشته به وضوح نشان داد که “اگر ما اکنون در این لحظه بزرگ به چالش نرویم، دیگران مایل به انجام این کار هستند.”

قانون اساسی جدید جایگزین نسخه فعلی خواهد شد – اما نه کتاب قوانین حجیم 463 صفحه ای Division I. اِمِرت گفت، هدف آن این بود که اساسنامه را به جوهره آنچه ورزش های دانشگاهی باید برای آن تلاش کنند: تنوع، فراگیری و یکپارچگی تقطیر کند. و مراقبت از سلامت جسمی و روحی ورزشکاران. همچنین معتقد است که ورزشکاران کالج نباید کارمند در نظر گرفته شوند، چیزی که به قلب کل شرکت ضربه می زند.

قانون اساسی جدید توسط شورای حکام NCAA، کمیته 25 نفره که مسیر سازمان را مشخص می کند، حمایت شد.

آن کمیته چهارشنبه شب گامی برداشت تا سیاست خود را در مورد ورزشکاران ترنسجندر که باید آزمایش تستوسترون انجام دهند، از مسابقات قهرمانی ورزش های زمستانی که در ماه مارس آغاز می شود، به روز کرد. هدف از این اقدام قرار دادن NCAA با فدراسیون های ملی (یا فدراسیون های جهانی) است که استانداردهایی را برای سطوح قابل قبول تستوسترون در ورزش های خود در ایالات متحده تعیین می کنند. پیش از این، NCAA فقط موظف بود که زنان تراجنسیتی قبل از شرکت در مسابقات دو و میدانی زنان، برای یک سال تقویمی تحت درمان سرکوب کننده تستوسترون باشند.

یک سخنگوی NCAA گفت که این سازمان نمی داند قوانین جدید بر چند ورزشکار تأثیر می گذارد.

این موضوع اخیراً با عملکرد لیا توماس، شناگر دانشگاه پنسیلوانیا، مورد توجه قرار گرفته است که پس از رقابت قبلی برای مردان مدرسه، در این فصل در مسابقات دوی 200 و 500 متر آزاد زنان به برترین‌های کشور تبدیل شده است. تیم

USA Swimming در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال کار بر روی سیاست‌های جدید با فدراسیون بین‌المللی این ورزش، FINA است و انتظار دارد «به زودی» دستورالعمل‌های جدیدی برای مسابقات نخبگان ارائه شود.

اما بیشتر بحث میان مدیران در کنوانسیون پنج روزه، که از روز سه شنبه آغاز شد، حول محور قانون اساسی جدید بود که حدود یک سوم ضخامت قانون اساسی موجود بود.

رابرت ام. گیتس، وزیر دفاع سابق ایالات متحده، اولین پیش نویس قانون اساسی جدید را در یک آخر هفته حذف کرد و در خانه خود در ایالت واشنگتن صفحاتی با 12 و نیم دو فاصله را چکش کرد. (در نهایت به 19 صفحه تبدیل شد.)

این سرعت نسبی باعث توقف برخی از مخالفان شد و صدای آنها در روز پنجشنبه در یک جلسه علنی قبل از رای گیری شنیده شد.

جورج برایت، مدیر ورزشی در ایالت الیزابت سیتی، یک کالج تاریخی سیاهپوستان در کارولینای شمالی، اعلام کرد که قانون اساسی جدید از HBCU ها در شورای حکام – اما به عنوان یک عضو بدون حق رای – خواسته شده است. او به یک مرکز همایش و مخاطبان مجازی گفت: «وقتی رای HBCU را به حاشیه می‌برید، فرصت ما را نیز به حاشیه می‌برید.

بتسی میچل، مدیر ورزشی کلتک و دارنده مدال سابق شنای المپیک، این روند را به‌عنوان عجولانه و سازماندهی شده توسط یک گروه کوچک محکوم کرد. او این رای را یک غرور نامید.

در قلب آن یک سوال وجود داشت: چه کسی از اعضای آن باید اکنون NCAA را رهبری کند؟

مدارس بخش یک 96 درصد از 18.9 میلیارد دلاری را که دو و میدانی کالج در سال مالی 2019 به دست آورد، تولید کردند، اما تعداد آن 358 مدرسه در مقایسه با مدارس بخش II و بخش III بیش از 2 به 1 است که در مجموع ورزشکاران بسیار بیشتری نیز دارند. و برنامه های بسیار متفاوتی نسبت به قدرت های شناخته شده فوتبال و بسکتبال دارند.

هیرام چودوش، رئیس کالج Claremont McKenna در کالیفرنیا، گفت: “ما فقط کلم پیچ مجازی در برگر Division I هستیم.”

او با یک چشمک به صنعت ورزش کالج که بر پشت ورزشکاران بدون مزد ساخته شده است، اشاره کرد که “بدون ما، ممکن است تازه شبیه یک شرکت تجاری به نظر برسد.”

با این حال، پیشنهاد کافی برای جلب حمایت اکثریت مدارس بخش II و III وجود داشت.

شین لیونز، مدیر ورزشی ویرجینیای غربی، که در هیئت مدیره کار می کند، گفت: قانون اساسی کارآمد «بعضی از گره ها را باز می کند، اگر بخواهید آن را اینطور بنامید، که گروه ها را از انجام برخی از کارهایی که می خواهند انجام دهند منع می کند». فرمانداران و هیئت مدیره بخش I.

لیون گفت، هر گونه تغییر دگرگونی در هفته‌های آتی شکل خواهد گرفت، زیرا کمیته‌های بخش I، II و III شروع به تعیین چگونگی استقلال بیشتر کردند. کمیته بخش I شروع به بررسی مسائلی مانند اجرا، توزیع درآمد، تقویم های استخدام و هر چیز دیگری که ممکن است در کتاب قوانین وزین ارائه شود، خواهد کرد.

جولی کرومر، مدیر ورزشی در دانشگاه اوهایو و رئیس کمیته مشترک با کمیسر کنفرانس جنوب شرقی، گرگ سانکی، گفت که عده‌ای در کمیته هستند که می‌خواهند آن را با چاقوی جراحی پشت سر بگذارند. او گفت که دیگران ترجیح می دهند آن را روی آتش بیندازند و از صفر شروع کنند.

اما در بخش I، همه در کمیته ای که وظیفه تعیین آینده ای جدید را دارد، صدایی ندارند. 32 کنفرانس وجود دارد که 11 مورد از آنها حذف خواهد شد.

تالیا مینسبرگ سوگند آلن بلایندر گزارش کمک کرد

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما