عاشورزاده طلا گرفت، بشیری هم مدال نقره گرفت

کد خبر: 1851754 |
13 فروردین 1401 ساعت 10:26 |
2.8K بازدید |

1
نقطه نظر

مسابقات تکواندو پاکستان|

در دومین روز از مسابقات بین المللی تکواندو پاکستان، فرزان عاشورزاده و حسن بشیری در اوزان 63 و 80- کیلوگرم صاحب مدال های طلا و نقره شدند.

عاشورزاده طلا گرفت، بشیری هم مدال نقره گرفت

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین دوره مسابقات تکواندو آزاد آسیا با حضور 536 شرکت کننده از دهم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا سیزدهم اردیبهشت ماه به میزبانی کیشور پاکستان ادامه دارد. در اسلام آباد در دومین روز این مسابقات تیم اعزامی کیشورمان با حضور دو تیم فرزان عاشورزاده مدال طلا و حسن بشیری مدال نقره را کسب کردند.

در وزن 63- کیلوگرم فرزان عاشورزاده در جدول 42 نفره مقابل محمد حذیفه از پاکستان با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید.

عاشورزاده در دور چهارم با نتیجه 2 بر صفر احمد فرید نماینده سوم پاکستان را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با برتری 2 بر صفر مقابل الموالی زکی نماینده مصر راهی فینال شد. و در فینال مقابل ذکریه قالی از امارات به مدال طلا دست یافت.

حسن بشیری در وزن 80- کیلوگرم با 12 شرکت کننده در دور نخست 2 بر صفر محمد عبدالله از پاکستان را شکست داد و در مقایسه با عباس محار دیگر تکواندوکار کشور میزبان نیز با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. حیدر در این مرحله نماینده پاکستان را 2 بر صفر شکست داد و در فینال مقابل علیرضا علیاری نماینده استان البرز نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

امروز (جمعه – 13 اردیبهشت) آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم و محمدصادق دهقانی در وزن 68- کیلوگرم در دیدارهای پایانی روز با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

دانیال زرگی در اولین روز این مسابقات در وزن 74- کیلوگرم به مدال طلا دست یافت.

مجید افلاکی هدایت تیم ملی تکواندو را در این رشته برعهده دارد و جلال خدامی نیز به عنوان مربی او را همراهی می کند. अधिक तुर्ज कुश्रूजी अच्चार तिम आशाम


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم