PEPE سرمایه یک معامله گر را از 200 دلار به 13 میلیون دلار افزایش داد

بر اساس پلت فرم Arkham، یکی از معامله گران حدود سه هفته پیش، ارزهای دیجیتال تریلیون ها توکن memecoin PEPE را از طریق Uniswap به قیمت 263 دلار خریداری کردند و پس از فروش چند میلیون دلاری این ارزهای دیجیتال، PEPE همچنان 9 میلیون دلار در اختیار دارد.

افزایش شگفت انگیز و البته گیج کننده ارزش PepeCoin که چند هفته پیش معرفی شد و اکنون بیش از یک میلیارد دلار در بازار ارزش دارد، ثروتی باورنکردنی را برای افرادی به ارمغان آورده است که با هشدارها منصرف نمی شوند.

همچنین گزارش دهید یک تاجر به نام Dimethyltryptamine.eth سه هفته پیش 263 دلار برای خرید چند تریلیون واحد توکن PEPE هزینه کرد. بر اساس داده های شرکت تحقیقاتی Arkham Intelligence، این مبلغ ناچیز اکنون به سود 3.8 میلیون دلاری تبدیل شده است و علاوه بر این، دارایی های باقی مانده در کیف پول معامله گر مذکور حدود 9 میلیون دلار است که تقریباً می شود. معادل بهره پنج میلیون درصد.

با این حال، تحلیلگران نگرانی‌هایی را در مورد مالکیت متمرکز PepeCoin مطرح کرده‌اند و به تعداد انگشت شماری از معامله‌گران اشاره کرده‌اند که در طول عرضه اولیه آن در ماه گذشته، سود قابل توجهی در این سکه کسب کردند. LookOnChain پنج حساب متصل به کیف پول Pepecexwallet.eth معرفی کرده است که توکن ها را مستقیماً از قرارداد توزیع کشف کردند و پس از انتشار این پروژه، بیش از 8.87 تریلیون PEPE را با هزینه 385 دلار خریداری کردند.

نام تجاری Arkham Dimethyltryptamine.eth به عنوان کیف پول داخلی ذکر نشده است، اما اولین خریداران PEPE هستند. در 14 آوریل، این حساب 5.907 تریلیون توکن PEPE را با قیمت 263 دلار و حدود 17 دلار خریداری کرد. کارمزد این معامله پرداخت شد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما