فناوری که در سال 2023 زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد

بدون مشکل، agregó que la tecnología no era algo que se volvería profundo de la noche a la mañana. Los visores wirelesses siguen siendo pesados ​​y se usan en interiors, lo que significa que lo más probabiles es que la primera versión del visor de apple se usado, como muchos otros que le cedieron, para videojuegos.

به عبارت دیگر، آنها در سال 2023 به تولید مکالمات زیادی در مورد متاورس و بینندگان مجازی (افزایش یافته، ترکیبی یا هر چیزی که می خواهید آنها را بنامید) ادامه خواهند داد، اما بعید است که این دستگاه ها بسیار محبوب شوند. Milanesi. ، تحلیلگر فناوری مصرف کننده و استراتژی های خلاقانه، یک شرکت تحقیقاتی.

او گفت: “Desde la perspectiva del consumidor, todavía es muy incierto que compras los los de $ que costasa un visor”. «Tengo que hacer una reunión con RV؟ Con o sin piernas, no es una cessidad”.

تسلا همچنان بر فروش خودروهای الکتریکی در سال جاری تسلط دارد، اما سال 2023 می تواند نقطه عطفی برای این صنعت باشد. سهام تسلا امسال به شدت سقوط کرد و در ماه مارس تحت تأثیر رفتار خصمانه ماسک در توییتر قرار گرفت. در عین حال، رقابت در بازار تشدید می شود زیرا سازندگان خودرو مانند فورد موتور، کیا، جنرال موتورز، آئودی و ریوین تولید خودروهای الکتریکی را افزایش می دهند.

علاوه بر این، تسلا در ماه نوامبر اعلام کرد که طراحی کانکتور شارژ خود را برای سایر خودروهای الکتریکی باز خواهد کرد. این به رانندگان انواع دیگر خودروها اجازه می‌دهد تا باتری‌های خود را در ایستگاه‌های شارژ تسلا، که بسیار فراوان‌تر از انواع دیگر شارژرهای خودرو هستند، شارژ کنند.

علاوه بر آن، کالیفرنیا و نیویورک اقداماتی را برای ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی از سال 2035 انجام داده اند. همه اینها زمینه را برای بزرگتر شدن صنعت خودروهای برقی از یک برند واحد در سال 2023 فراهم می کند.

Twitter fue un caos durante gran parte de 2022 y es muy probabil que esto continúe el año que viene. ماسک در پاسخ به واکنش‌های منفی، از طریق یک «نظرسنجی» از دنبال‌کنندگانش در توییتر خواست که از رهبری این شرکت استعفا دهد. اکثریت، حدود ده میلیون کاربر، رای مثبت دادند، اما ماسک نشان داد که تنها زمانی پست را ترک خواهد کرد که کسی را “بیش از حد احمق برای تصدی این شغل” بیابد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما