Wells Fargo سیاستی را که منجر به مصاحبه‌های شغلی جعلی شد، با تغییراتی احیا می‌کند

بر اساس یادداشتی که نیویورک تایمز مشاهده کرد، Wells Fargo در حال فعال کردن مجدد یک روش استخدامی است که امسال پس از اینکه یکی از کارمندان سابق فاش کرد که مدیران را برای مصاحبه با نامزدهای غیرسفید پوست برای مشاغلی که قبلاً پر شده بودند، متوقف کرد.

رویه این بانک که به عنوان سیاست «لوح‌های متنوع» شناخته می‌شود، مستلزم آن است که نیمی از نامزدهای مصاحبه شده برای مشاغل خاص زن یا غیرسفیدپوست باشند. همچنین از گروه افرادی که با نامزدها برای مشاغل خاص مصاحبه می کنند، می خواهد که «متنوع» باشند. آغاز اوت بر اساس این یادداشت که روز دوشنبه برای مدیران بانک ارسال شد، در تاریخ 19، این عمل مجدداً برای مشاغل خاص اجرا می شود و ویژگی های جدیدی برای جلوگیری از سوء استفاده اضافه می شود.

این بانک در این یادداشت اذعان کرد که دستورالعمل های آن می تواند بهبود یابد. طبق این یادداشت، یکی از مشکلاتی که مدیران متوجه شدند: “رهنمودها و فرآیندهای ما می توانند بیش از حد تجویزی باشند.”

بزرگ‌ترین تغییرات، افزایش آموزش برای مدیران و فرآیند تأیید آسان‌تر برای معافیت‌ها از الزامات مختلف تخته سنگ خواهد بود.

همچنین تغییری وجود خواهد داشت که در آن مشاغل آزاد باید الزامات را برآورده کنند. نسخه قبلی این سیاست مستلزم آن بود که هر شغلی با حقوق 100000 دلار یا بیشتر تنها پس از انجام مصاحبه با لیست های متنوعی از نامزدها پر شود.

در این یادداشت آمده است: «به‌جای معیارهای قبلی مبتنی بر غرامت، نقش‌هایی که در حیطه فعالیت هستند اکنون بر اساس سطح شغل خواهند بود، نه غرامت». مشخص نکرد که کدام سطوح شغلی در این شرایط قرار دارند.

ولز فارگو این سیاست را در 6 ژوئن پس از آنکه روزنامه تایمز گزارش داد که یک کارمند سابق در تجارت مدیریت ثروت بانک شکایت کرده بود که توسط روسایش مجبور شده است برای مشاغلی که قبلاً به دیگران وعده داده شده بود مصاحبه کند، این سیاست را تعلیق کرد. شرط استخدام به طور کلی، 12 کارمند فعلی و سابق به تایمز گفتند که یا در مصاحبه‌های جعلی شرکت کرده‌اند یا از این عمل آگاه بوده‌اند.

در 9 ژوئن، تایمز گزارش داد که دادستان‌های فدرال در ناحیه جنوبی نیویورک در حال تحقیق هستند که آیا ولز فارگو حقوق مدنی نامزدهای شغلی را نقض کرده است یا خیر.

هنگامی که آنها این سیاست را به حالت تعلیق درآوردند، رهبران بانک قول دادند که هفته های بعد را صرف صحبت با کارمندان کنند تا چگونگی بهبود برنامه را بیابند.

در این یادداشت آمده است: «به طور عمده، ما نیاز به بهبود تجربه نامزد و مدیر و نیاز به تعهد و سرمایه‌گذاری قوی‌تر و طولانی‌مدت برای کمک به کارکنان برای توسعه مهارت‌های خود و رشد شغلی خود را شنیدیم.»

بی لینگ، رئیس منابع انسانی ولز فارگو در بیانیه‌ای که روز دوشنبه به خبرگزاری‌ها ارسال شد، ضمن اعلام احیای این سیاست، گفت: بانک سیاست‌های خود را با سایر بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ مقایسه کرده و تصمیم گرفته است که به عنوان یک مفهوم، نیازمند «لوح‌های متنوع» نامزدهای شغلی یک «عمل خوب و متداول» بود.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه
تماس با ما