Commonwealth Secy General Scotland از پیشنهاد هند برای به اشتراک گذاری فناوری UPI با کشورهای عضو استقبال می کند | اخبار اقتصاد

دهلی نو: پاتریشیا اسکاتلند، دبیرکل مشترک المنافع، از پیشنهاد هند برای به اشتراک گذاشتن فناوری واسط پرداخت یکپارچه (UPI) خود با سایر کشورهای عضو استقبال کرد و این اقدام را بالقوه تحول آفرین خواند. UPI یک سیستم پرداخت بلادرنگ فوری است که معاملات بین بانکی همتا به همتا (P2P) را تسهیل می کند. تراکنش از طریق موبایل در مراحل آسان انجام می شود. علاوه بر این، تاکنون هیچ هزینه ای برای تراکنش UPI اعمال نمی شود.

همچنین بخوانید | ایلان ماسک پاراگ آگراوال را پس از تصاحب اخراج کرد. کاربران اینترنتی با میم های خنده دار واکنش نشان می دهند

علاوه بر این، نقش کلیدی در گذار کشور به اقتصاد بدون نقد داشته است. رسانه ارزان قیمت برای تراکنش‌های بدون نقد به صورت ماهانه در حال افزایش است.

طبق داده‌های منتشر شده توسط شرکت پرداخت ملی هند، پرداخت از طریق UPI در ماه سپتامبر از مرز 11 میلیون روپیه عبور کرده است. اسکاتلند در مصاحبه ای به PTI گفت که هند در نشست مدیران بانک مشترک المنافع در 12 اکتبر پیشنهادی ارائه کرد.

همچنین بخوانید | ایلان ماسک به تبلیغ‌کنندگان می‌گوید: «توئیتر را برای پول نخریدم، اما…».

او خاطرنشان کرد که تمایل هند به اشتراک گذاری فناوری خود با دیگران، آن را از سایر کشورها متمایز می کند. ما فکر می کنیم که هند نقطه بسیار روشنی است. اما روشن ترین نقطه تمایل هند به اشتراک گذاری آن فناوری است. بانک هندی در جلسه مدیریت بانک دولتی ما نشان داده است که مایل است فناوری این UPI را با سایر کشورهای عضو به اشتراک بگذارد. شما می دانید که (این) هزینه زیادی برای توسعه دارد. دبیرکل گروه 56 کشور گفت: از این گشاده رویی و سخاوت بسیار استقبال می شود.

اما نوآوری هند به بسیاری از این کشورهای عضو امید داده است. زیرا هند نه تنها این تکنیک های جدید را توسعه داده است، بلکه مایل است آنها را به عنوان یک کالای عمومی با دیگران به اشتراک بگذارد. این به طور بالقوه تحول آفرین بوده است. زیرا هند برخی از این تحولات را دیده و آزمایش کرده است، که اکنون کشورهای دیگر تشنه آن هستند و هند نیز مایل به اشتراک گذاری آن است. او مشاهده کرد، بنابراین، این یک نقطه روشن است.

وزرای حقوق مشترک المنافع در موریس نشست خواهند داشت. او گفت که یکی از فرصت‌هایی که قرار است در مورد آن صحبت کنیم، فقط تجارت دیجیتال نیست، بلکه چگونه می‌توانیم سیستم قضایی را متحول کنیم و از دیجیتالی‌سازی در همه کشورهایمان بهتر استفاده کنیم.

او مشاهده کرد که کشورهای عضو مشترک المنافع مشتاقانه منتظر پذیرش سیستم پرداخت دیجیتال هستند. به دلیل این واقعیت که اکنون، هند میلیون ها نفر از مردم خود را از فقر بیرون آورده است. با دادن این پرداخت‌های مستقیم در دستان آن‌ها، شما می‌توانید فوراً به دست بیاورید، زنان از این امر بسیار سود برده‌اند. او افزود، از آنجا که آنها پول را به افراد دیگر منتقل نمی کنند، آنها آن را از اینجا دریافت می کنند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما