4 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی راه یافتند

کد خبر : 1893830 |
13 مارس 1401 ساعت 17:59 |
6.8K بازدید |

1
نقطه نظر

کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف

چهار نماینده کشتی ایران روز دوشنبه به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های بین‌المللی آزاد و فرنگی دانکلوف و نیکولای پتروف راه یافتند که آرگاش مقابل مالخاز آمویان از ارمنستان شکست خورد.

4 کشتی گیر ایرانی به نیمه نهایی راه یافتند

به گزارش “ورزش سه” و کپی شده از تسنیم، مسابقات بین المللی کشتی آزاد سه وزن سه وزن و فرینگ جام دانکلوف و نیکولای پتروف ظهر امروز در صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است.

نتایج نمایندگان کیشورمان تا این لحظه به شرح زیر است:
کشتی رایگان:
در وزن 86 کیلوگرم هادی افایی پور در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 دومینتاس پایولیوسنکو از لیتوانی را شکست داد. وی در دور بعد استفن ریچموس از سوئیس را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله آیمار آندروسی از استونی را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.
در وزن 97 کیلوگرم دانیال شریعتی پس از استراحت در دور اول با نتیجه 10 بر صفر در دور دوم لوکاس کراساسکاس از لیتوانی را شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله ماگومدگاجی نوراف از مقدونیه را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 125 کیلوگرم مصطفی تقانی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر یونگ از کره جنوبی را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر از سد پاریس کاریپ از آلبانی گذشت و راهی نیمه نهایی شد.
خشتی فرنگی:
سجاد عباسپور در وزن 60 کیلوگرم در دور نخست مقابل مارتین والیف از بلغارستان با نتیجه 10 بر 8 به برتری رسید. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی هلاری ماگیسالو از استونی را با نتیجه 8 بر یک شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.
در وزن 77 کیلوگرم علیرضا ارگش پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر 5 مالخاز عمویان را شکست داد و صاحب مدال طلا و برنز جهان از ارمنستان شد و باید منتظر حضور حریف خود در فینال باشد. تا او هم کار خود را انجام دهد گروه بازنده ها همچنان به مدال برنز دست خواهند یافت.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما