(ویدئو) دیبیر: محسا امینی ناموس ما بود ام هر تعمی را کف خیابان برد برد

علیرضا دبیر فدراسیون کشتی گفت: اگر فردی جرمی مرتکب شده است، نظام با آن برخورد کند. خیلی خوب است که یک نفر جرمی مرتکب شده باشد و خودمان بیاییم و بگوییم و با خانواده خداحافظی کنیم. خواهر مهسا امینی عزیز و ارجمند ما بود است. همه ما تعصب داریم و متاسفیم که سیستم ما اینقدر بزرگ و بزرگ است که می تواند این تاپیک را جمع کند.

وی در ادامه افزود: امیدوارم موضوع هر چه بود خانواده و مردم بگویند که انشالله چیزی نبوده و اگر بوده خود نظام باید باشد. سیستم بیش از هر چیزی باید شکایت کند.

دبير تطبيق كرد: هر تعمي را نوت كف خيابان بابريم. وقتی برای پسر روح الامینی پیش آمد، برخاست و با او مقابله کرد. دستور قضایی از دستگاه گرفته شد و با افراد متخلف نیز برخورد شد. لطفا بیایید همه با هم باشیم و خودمان از سیستم قضایی پیروی کنیم. اگر مشکلی وجود دارد می خواهیم سیستم محکم بایستد و با متخلف برخورد کند.

وی ادامه داد: تخلف اگر سیاسی باشد قابل وصول نیست. موضوع را سیاسی نکنیم. این موضوع در خیابان نیست، اما همه ما باید در دادگاه بایستیم. ход низам هوم گلتر эз хоме миєстд. به شرطی که موضوع را سیاسی نکنیم.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances