نه کاری که باید بلافاصله درباره لینک سازی خارجی انجام دهید

به عنوان مثال لینکدین سه لینک در حساب کاربری به شما میدهد که میتوانید از آن در جهت لینک سازی بهره ببرید. همچنین سایت هایی که لینک های خارجی زیادی دارند ممکن است از نظر گوگل به عنوان فروشنده بک لینک یا اسپمر شناسایی شوند پس بهتر است در این فضا حضور نداشته باشید. مهمترین آنها تیم ویژه گوگل برای مبارزه با این پدیده است که وظیفه ای جز گشت و گذار در اینترنت و شناسایی سایت های فروشنده لینک ندارند. https://xseo.ir/ های ارسال شده در سایت ها جز کدهای سایت محسوب شده و توسط ربات های گوگل ایندکس می شوند. ساخت یک بک لینک در اصل پروسه ی دریافت لینک از وبسایت های مختلف دیگر برای سایت خود می باشد. به زبان ساده،با خرید بک لینک ، لینک وبسایت شما در دامنه های دیگر قرار میگیرد و به این وسیله کاربران با کلیک بر روی لینک مستقیما به وبسایت شما منتقل می شوند و همچنین ربات های گوگل متوجه می شوند که وبسایت شما یک وبسایت مناسب برای مخاطبین و کاربرانی است که به دنبال اطلاعاتی متناسب با اطلاعاتی که در وبسایت خود منتشر کردید هستند. بدین ترتیب کاربر با کلیک بر روی هر کلمه به راحتی محتوای مورد نظر خود را پیدا می­کند. Data w​as gen᠎er ated by G SA C onte​nt Generat​or DEMO.

تصویر زیر نمونه هایی از تبلیغات فریبنده برای فروش بک لینک های بی کیفیت را نشان میدهد. به زبان ساده، گوگل بک لینک را بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران یا سایت های دیگر به صفحه یا سایت شما می شناسد. قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: راه اندازی دانشسراهای موضوعی در دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان و اساتید را به وادی عمل و محصول نزدیک میکند و توانسته به توسعه نوآوری و ایده کمک کند. نه تنها نوشتن پست مهمان و قرار دادن پیوند در سایت به شما امکان می دهد دانش خود را نشان دهید، بلکه همکاری با دیگران به شما کمک می کند تا یک رابطه حرفه ای ایجاد کنید و شخصیت برند را پرورش دهید. در تنظیم استراتژی لینک سازی خارجی موارد مختلفی وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی مناسب کمک کند. احتمالا برای شما خیلی جالب خواهد بود اگر بدانید که شتجربه ما در موارد مختلف کار با سئوکاران این بوده که به صورت عجیبی حدود نیمی از سئوکاران فقط و فقط به سئو خارجی بسنده می کنند! ربات های گوگل به هنگام بازرسی یک صفحه از سایت و یا محتواها، لینک های به کار رفته در آن را نیز به دقت بررسی و به آن ها رجوع می کنند.

ولی در بحث سئو سایت، قطعاً باید ربات های گوگل شما را دنبال کنند. و به این ترتیب مسیر حرکت ربات های گوگل در اینترنت تکمیل می شود. می توانید از همکاری تیم مجرب دارکوب در این راه استفاده کرده و نتایج مطلوب آن را در کسب و کار خود نظاره گر باشید. اگر سایتی که میخواهید از آن بکلینک بگیرید، لینک را روی کلمهی کلیدیای که برای شما مهم است قرار دهد، نور علی نور میشود! در صورتی که در وبسایت های پر بازدید و معروف متن یا تصویری باشد که کاربر با کلیک روی آن به صفحه ای از سایت شما منتقل گردند، بک لینک صورت گرفته است. بطور مثال سایت های زیادی در صفحات خود به سایت آمازون ارجاع میدهند که معمولا در جملات آنها کلمه “Books” به چشم میخورد به همین دلیل شما با جستجوی این کلمه در گوگل سایت آمازون را در رتبه دوم و بعد از کتابخانه گوگل مشاهده خواهید کرد ولی برای سایت آمازون به این وسعت و قدرت، کلمه “Cars” بعنوان یک کلمه کلیدی شناخته نمیشود زیرا هیچ لینک ورودی مناسبی برای آن ندارد. بهویژه که باعث آشنایی کاربران بیشتری با سایت شما خواهد شد و ترافیک آن را افزایش خواهد داد.

᠎Po᠎st has  been cre᠎ated ​wi᠎th GSA Con​te​nt Gen erat​or Dem​over sion .

هر چه تعداد این منابع بیشتر باشد، و تنوع بیشتری داشته باشند، سایت مناسبتری هستند. اگر سوالی در مورد خرید بک لینک دارید یا نیاز به مشاوره بیشتری در این مورد دارید با من در تماس باشید. بهتر است به صفحاتی که در کلمه کلیدی مورد نظر تان رتبه می گیرند دقت کنید. اگر برای مدت طولانی (1-2 ماه) در یک رتبه گیر کردید، با یک کلمه مشابه برای صفحه تان لینک سازی کنید. گوگل میداند که شما فرضا طی یک سال گذشته ۵۰ لینک به سایت خود داشته اید و این تعداد در بازه زمانی کوتاهی مثلا یک ماه ناگهان به ۲۵۰۰ لینک افزایش پیدا میکند. 8 بهترین ابزار SEO که در سال 2023 استفاده می شود. گوگل می خواهد که بک لینک ها به صورت طبیعی به دست آیند. این پیوند خارجی یک تجربه خوب ایجاد می کند زیرا در صورت نیاز کاربر را مستقیماً به اطلاعات اضافی مطلوب منتقل می کند. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل را خواهید داشت.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما