نه ایده‌ها آن می‌تواند شما را در لینک سازی خارجی تأثیرگذار می کند

لینک های خارجی و دریافت لینک از سایت های دیگر یک منبع برای جذب کاربران است و موجب بهینه سازی سایت شما نیز میشود. یکی از مهمترین ارکان سئوی خارجی وبسایتها لینک سازی خارجی باکیفیت و اصولی است. کیفیت صفحه ای که لینک می دهد: یکی دیگر از عواملی باعث رتبه بندی بهتر می شود کیفیت صفحه ای است که لینک را ارسال می کند. عده ای بر این باورند که الکسا در مورد سایت های تبادل لینک اتوماتیک ده هزار در فروشگاه اینترنتی مهر بانو کارآمدی ندارد چون این سرویس کاملا دقیق و بر اساس واقعیت نیست و تا حدودی مبتنی بر محاسبات فرضی واحتمالی درباره سایت های تبادل لینک ده هزار در فروشگاه اینترنتی مهر بانو است. بررسی های مختلفی از این واقعیت حکایت دارد که میزان بازگشت رتبه با استفاده از ابزار disavow در بهترین حالت ها در حدود 80 درصد است. مثلا برای در آوردن تقریبی اعتبار یک سایت می توانید از ابزار هایی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند استفاده نمایید مانند سایت موز (moz) که می توانید تعداد لینک های دریافتی سایت مورد نظری که می خواهید از آن اقدام به دریافت لینک نمایید کنید. برخی از سایت ها که حتی در رتبه های بالا قرار دارند و اقدام به فروش بکل لینک ارزان می کنند هیچ استانداردی را ندارند و من همیشه سوال برایم پیش آمده است که چگونه این همه وب مستر به این سایت ها اعتماد کرده اند؟

خرید بک لینک ارزان باید اصولی باشد و ما برای همکاران عزیز سئوکار پکیج های همکاری با ۲۰ درصد تخفیف را آماده کرده ایم و به دنبال ایجاد سایت های با کیفیت بیشتر و گسترده کردن خدمات خود می باشیم تا کلیه نیاز های یک سایت را از لحاظ سئو خارجی و شاخه لینکسازی تامین کنیم. بلکه باید تلاش کرد و ما با داشتن تیم متخصص در رایانه کمک کلیه کار ها را انجام می دهیم. به دلیل تاثیر کامل بر روی کلمه کلیدی باید صبر کرد و ۳ ماه برای این موضوع بسیار مناسب می باشد. قطعا برای خرید بک لینک نباید به هر سایتی اعتماد کرد ما همه این هارا درصورت درخواست شما با مدرک و آموزش مرحله به مرحله می آموزیم. ما همیشه سایت های خود را برسی می نماییم و در کنار بروز رسانی های اختصاصی اقدام به لینکسازی برای این سایت ها می کنیم تا بتوانیم به سایت های درخواست کننده فروش بکلینک کمک شایانی را برای رتبه گرفتن کلمه کلیدی مد نظرشان کنیم. این افراد سودجو با خرید وبلاگ های اتوریتی دار و در نهایت خرید دامنه و متصل کردن آن به این وبلاگ ها اقدام به فروش پکیج های با کیفیت می کنند!

هر چه اعتبار شما بیشتر باشد و رنک بهتری در گوگل بگیرید، افراد بیشتری کسب و کار شما را پیدا می کنند و به شما اعتماد می کنند. دوستان امیدوارم با توجه به حرفای من این اشتباه براتون پیش نیاد که اگر لینک خارجی به سمت سایتتون نیاد، سایت شما بدرد نخوره و پیش گوگل اعتبار نداره. قبل از اینکه بگوییم دلایل اهمیت لینک سازی داخلی در سئوی وبسایت چیست توجه شما را به این نکته جلب کنیم که رضایت گوگل در رضایت کاربر نهفته است و هرچه تجربه کاربری بهتری برای کاربر فراهم کنید، احتمال اینکه در صفحه نتایج رتبه بهتری بگیرید، بیشتر است. یکی از انواع لینک سازی که در سئو کلاه سیاه و کلاه خاکستری بیشتر به کار میآید، خرید بک لینک است. با فروش بک لینک ایرانی ما قصد داریم تا از کسب و کارتان حمایت کنیم! کافی است تا ۳ ماه از پکیج ما استفاده نمایید! ᠎A rtic le has be en created with t he he lp of G SA Con​tent Gen er at or Demoversion!

البته ما به عنوان سئو کار های خوب و کلاه سفید نمیخوایم از این راه استفاده های نادرستی داشته باشیم! وقتی این اتفاق میافتد، به اصطلاح میگوییم که فلان وبسایت به ما بک لینک داده است. چرا هنوز هم یسری از افراد حرفه ای دارن بک لینک دائمی میخرن؟ بک لینک ساختن یا همان Link Building انواع مختلفی دارد، که در مقاله راهنمای لینک بیلدینگ برای افراد مبتدی حسابی راجع به آنها صحبت کردیم، پیشنهاد میکنیم حتماً آن را بخوانید. خرید بک لینک های این چنینی باعث داون شدن سایت شما از رتبه های بالای موتورهای جستجو می شود. حضور فعال در انجمنها و پاسخگویی به سوالات، موجب جلب مشتری و هدایت کاربران به سایت شما می شود. یکی از فاکتورهای مشخصکنندۀ یک سایت خوب آن است که به قدری پرمحتوا و معتبر باشد که وبسایتهای دیگر (کاملاً داوطلبانه) کاربران خود را به سایت شما هدایت کنند. https://xseo.ir/link-building/ اگر به هر دلیلی یکی از تارها پاره شود، عنکبوت ها برای رفت و آمد با مشکل مواجه میشوند و در صورت نیاز، مسیر دیگری را انتخاب میکنند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما