ممنوعیت ورود اتوبوس و خودروهای شخصی به عراق در ایام اربعین

ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: تردد مسافر (کابوتاژ) با اتوبوس و خودروی شخصی به کشور عراق در ایام اربعین (پنجم تا بیست و سوم صفر) ممنوع است.

متن اطلاعیه شماره 4 به شرح زیر است:

بسم الله رحمان رحیم

«انا از حسین»

به منظور ارائه خدمات بهتر و مناسبتر به زائرین در ایام اربعین و جستجوی عملی با بهره گیری از امکانات موجود و تجربیات قبلی با هدف دستیابی به سفری امن برای علاقمندان به شرکت در پیاده روی اربعین، بدین وسیله لزوم استفاده بهینه از ظرفیت حمل و نقل عمومی زائرین اربعین و عمان را با توجه به محدودیت ناوگان حمل و نقل عمومی، اهمیت تردد ایمن به اطلاع عموم مردم عزیز و عاشقان اهل بیت علیهم السلام می رساند. برای زائرین از نظر شرایط زیرساختی و همچنین محورهای ارتباطی آن سوی مرز، حمل و نقل مسافر (کابوتاژ) با اتوبوس و خودروهای شخصی در عراق در ایام اربعین (پنجم تا بیست و سوم صفر) ممنوع است. .

هرگونه آگهی اشخاص حقیقی و حقوقی مبنی بر پیش بینی سرویس دهی مستقیم به زائرین در ایام اربعین به صورت زمینی با اتوبوس تماماً از شهرهای ایران به مقصد نجف یا کربلا و بالعکس خارج از تدابیر این ورزشگاه بوده و مورد توجه کلیه متقاضیان می باشد. این سفر به ممنوعیت کابوتاژ خودرو ممنوع است هر گونه سوء استفاده بعدی مورد تاکید قرار می گیرد.

حمل و نقل در محل اقلام توسط تریلر و کامیون، وسایل نقلیه اورژانس و آمبولانس، و همچنین اتوبوس های کمکی بین شهری که برای ارائه خدمات به بازدیدکنندگان در سراسر مرز مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در زمان مقرر و با نظارت کمیته های مربوطه و استادیوم های استانی و با هماهنگی استادیوم عراق انجام می شود و پرونده نظارت رصد و کنترل می شود.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channel