مشاور املاک جورجیا به اشتباه دعوتنامه بازی مسترز را دریافت می کندCNN

اسکات استالینگز برای یافتن بسته‌ای که معتبرترین نامه گلف را در خود جای داده بود به کانکس خود در جزیره سنت سیمونز جورجیا رسید.

او برای بازی در مسابقات مسترز در آوریل دعوت شده بود. تنها مشکل این بود که اسکات استالینگز یک مشاور املاک در آتلانتا است، نه گلف باز رتبه 54 جهان که همچنین سه بار برنده تور PGA شده است.

استالینگز مشاور املاک در پیامی مستقیم به استالینگز طرفدار گلف‌باز نوشت: «من (اموجی 100) مطمئن هستم که این برای من نیست. “من بازی می کنم اما وای! به سطح شما نزدیک نیست.»

استالینگز طرفدار گلف باز – که در هاوایی است – توییت کرد او “پنج بار در روز صندوق پستی را چک می کرد” برای دعوت نامه بازگشت به Masters برای اولین بار از سال 2014. در عوض او یک پیام مستقیم در اینستاگرام از مشاور املاک دریافت کرد که می گفت به اشتباه دعوت نامه را دریافت کرده است. CNN برای اظهار نظر در مورد این اتفاق ناگوار با آگوستا نشنال تماس گرفته است.

استالینگز مشاور ملکی به سی ان ان گفت که در ابتدا طرفدار گلف باز فکر می کرد که این یک شوخی است، اما پس از دیدن عکسی از دعوتنامه ای که فروشنده نیز در اینستاگرام منتشر کرده بود، متقاعد شد.

“به من اعتماد کن!” من در فکر حضور در باشگاه و دعوت بودم.

جالب اینجاست که هر دو استالینگ همسری به نام جنیفر دارند.

این وضعیت زمانی اصلاح شد که مشاور املاک دعوت نامه را به یک فروشگاه حمل و نقل محلی برد و آن را برای گیرنده واقعی آن پست کرد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما