دن اسنایدر با فروش فرماندهان واشنگتن به مبلغ 6 میلیارد دلار موافقت کرد

هریس، بنیانگذار شرکت سهام خصوصی Apollo Global Management، شرکت هلدینگ ورزش و سرگرمی هریس بلیتزر را رهبری می کند، یک گروه سرمایه گذاری که 76ers و شیاطین را احیا کرده است. او همچنین مالک باشگاه فوتبال کریستال پالاس لیگ برتر است و دارای سهام اقلیت در پیتسبورگ استیلرز است که باید آن را بفروشد تا بتواند مالکیت فرماندهان را در اختیار بگیرد.

هریس که در Chevy Chase، Md. بزرگ شد و در مدرسه فیلد در شمال غربی واشنگتن تحصیل کرد، یک گروه سرمایه گذاری بزرگ را تشکیل داد. به گفته یکی از آشنایان به روند فروش فرماندهان، یک هفته قبل از زمان پیشنهادهای اولیه در فوریه، او از محل تمرین و استادیوم تیم بازدید کرد، همانطور که هر داوطلب واجد شرایط مجاز به انجام آن است.

روند پیشنهاد پیچیده بود زیرا نرخ بهره در سال گذشته افزایش یافته بود و هزینه استقراض پول را افزایش می داد. اسنایدر که قبلاً مالک یک تیم برجسته بود، تا حد زیادی از دید عموم دور مانده و از تیم دور مانده است.

طبق قوانین NFL، هر باشگاه باید مالک اصلی داشته باشد که حداقل 30 درصد از تیم را در اختیار داشته باشد، به این معنی که هریس باید حداقل 1.8 میلیارد دلار به تنهایی جمع آوری کند. بر اساس گزارش فوربس دارایی خالص او 6 میلیارد دلار برآورد شده است.

یک فرد مطلع گفت که هریس در ماه مارس، Rales، یکی از بنیانگذاران شرکت Danaher مستقر در مریلند را برای پیوستن به گروه سرمایه گذاری خود استخدام کرد. طبق گفته فوربس، Rales دارای ارزش خالص تخمینی 5.6 میلیارد دلار است و پیوندهای محلی قوی را به گروه مالکیت اضافه می کند.

هریس همچنین مجیک جانسون را به خدمت گرفت، که به جلب رضایت سایر مالکان NFL کمک می کند، که در مارس گذشته در بیانیه ای گفتند که اگر گروه های مالکیت احتمالی «شامل افراد متنوعی باشند که سهام قابل توجهی در سهام دارند» آن را به عنوان یک عامل مثبت و معنادار در نظر خواهند گرفت. و مشارکت با باشگاه.»

هریس تیلمن جی فرتیتا، مالک هیوستون راکتس NBA را شکست داد. طبق گزارشات، پیشنهادی 5.6 میلیارد دلاری داده است برای فرماندهان جف بزوس، موسس آمازون، تصور می شد که علاقه مند به خرید این باشگاه است، اما به نظر نمی رسد پیشنهادی برای این تیم داشته باشد.

جنی ورنتاس گزارش کمک کرد

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما