حضور رافائل نادال در اوپن فرانسه در شک و تردید است زیرا او در تلاش برای بهبودی از مصدومیت استCNN

رافائل نادال اعتراف می کند که نمی داند آیا به موقع از مصدومیت برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در مسابقات آزاد فرانسه بهبود می یابد یا خیر.

قهرمان 22 گرند اسلم در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، گفت که روند بهبودی او بیش از حد انتظار طول می کشد و او را مجبور کرد از مسابقات در مونت کارلو، بارسلونا و اکنون مادرید که در 25 آوریل آغاز می شود، کنار بکشد.

نادال در جریان شکست دور دوم خود در اوپن استرالیا مقابل مک‌دونالد دچار آسیب دیدگی شد و گفت که در ابتدا امیدوار بود ظرف شش تا هشت هفته دوباره آماده شود، اما اکنون مجبور است برنامه درمانی خود را تغییر دهد زیرا ریکاوری‌اش وارد هفته چهاردهم می‌شود.

این مرد 36 ساله اعتراف کرد که “چند هفته و چند ماه سخت” بوده است.

نادال گفت: “واقعیت این است که وضعیت آن چیزی نیست که ما انتظار داشتیم.” “همه توصیه های پزشکی رعایت شده است، اما پیشرفت آن چیزی که در ابتدا به ما گفته اند نبوده است.

«ما در شرایط سختی قرار داریم. هفته ها می گذرد و من رویای این را داشتم که بتوانم در تورنمنت هایی بازی کنم که مهمترین آنها در دوران حرفه ای من هستند مانند مونت کارلو، بارسلونا، مادرید، رم، رولان گاروس.

من در حال تمرین بودم، اما چند روز پیش تصمیم گرفتیم کمی مسیر را تغییر دهیم، درمان دیگری انجام دهیم و ببینیم آیا اوضاع بهتر می‌شود تا به آنچه در آینده می‌آید برسیم. نمی توانم مهلت بدهم چون اگر می دانستم به شما می گفتم اما نمی دانم. اکنون اوضاع اینگونه است.»

بهترین بازیکن زمین خاکی تمام دوران، نادال موفقیت بی نظیری در مونت کارلو، بارسلونا و مادرید داشته است و رکورد بیشترین عناوین کسب شده در هر سه رویداد را در اختیار دارد.

مسابقات آزاد فرانسه، جایی که نادال 14 بار قهرمان شده است، از 28 می آغاز می شود.

من چاره ای ندارم جز اینکه سعی کنم در این مدت نگرش درستی داشته باشم، سعی کنم به خودم این فرصت را بدهم تا در یکی از تورنمنت هایی که از فصل خاکی باقی مانده است شرکت کنم و چاره ای جز کار کردن و داشتن ذهنیت درست ندارم. نادال افزود.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما