تیراندازی در انتاریو کانادا: 2 کشته و 3 زخمی در میسیساگا و میلتونCNN

مقامات دوشنبه شب در یک نشست خبری اعلام کردند، یک افسر پلیس تورنتو که در حین تمرین در حال استراحت برای ناهار بود، در میسیساگا توسط مظنونی که بعداً پس از تیراندازی مرگبار دوم در همیلتون بازداشت شد، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

مقامات گفتند که یک نفر دیگر در میسیساگا زخمی شده است. پلیس گفت که مظنون به میلتون گریخت و گمان می رود به سه نفر دیگر شلیک کرده و یک نفر را کشته است.

رئیس جیمز رامر به خبرنگاران گفت، پاسبان اندرو هانگ، 48 ساله، از واحد ترافیک پلیس تورنتو از فاصله نزدیک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در محل جان باخت.

رئیس پلیس گفت: «این یک خبر ویرانگر برای خانواده او و برای همه اعضای سرویس پلیس تورنتو و کل جامعه پلیس ما است. ما در حین کار برای حمایت از خانواده پاسبان هونگ و در غم و اندوه خود به یکدیگر تکیه خواهیم کرد.

از هانگ همسر و دو فرزندش به یادگار مانده است. او 22 سال در این بخش بود.

پلیس منطقه ای پیل در میسیساگا پیشتر گفته بود که آنها را به محل تیراندازی که در تقاطع جاده آرژانتیا و بلوار وینستون چرچیل رخ داد، فراخوانده اند، جایی که دو نفر درست بعد از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی به ضرب گلوله کشته شدند.

نیشان دورایپا، رئیس پلیس منطقه ای پیل در این نشست گفت که قربانی که به بیمارستان منتقل شده است “زخم های تغییر دهنده زندگی” دارد و در یک مرکز تروما است. او تیراندازی به پاسبان را کمین خواند.

پلیس منطقه ای هالتون گفت، پس از فرار مظنون، سه نفر در خیابان برونته جنوبی در همسایگی میلتون هدف گلوله قرار گرفتند. بر اساس اعلام پلیس، یک نفر در محل فوت شده و دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند. شرایط آنها فوراً در دسترس نبود.

دورایپا گفت: «ما معتقدیم که این همان مظنونی بود که در تیراندازی اینجا در میسیساگا دست داشت.

مظنون – که پلیس پیل گفت که تمام مشکی با جلیقه زرد ساختمانی پوشیده بود – بازداشت شد. طبق گفته پلیس منطقه ای هالتون.

هر دو آژانس پلیس گفتند که در حال بررسی ارتباط بین این دو حادثه هستند و معتقدند که آنها با یک فرد مرتبط هستند.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، اواخر روز دوشنبه در توئیتی درباره تیراندازی در انتاریو نوشت.

ترودو “افکار من و بسیاری دیگر با همه کسانی است که افسر پلیس کشته شده امروز در میسیساگا در حین انجام وظیفه را می شناختند.” توییت کرد. ما همچنین به کسانی فکر می کنیم که در تیراندازی های امروز مجروح شدند – برای شما آرزوی بهبودی کامل داریم.

میلتون، میسیساگا و همیلتون در غرب تورنتو قرار ندارند.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما