توفودة دولت با تحميل فريدة نظام بريا رفع مشكل در استفان اسفان

در جلسه بعد از ظهر روز یکشنبه هیئت وزیران به ریاست سیدابراهیم رئیسی موضوع تامین اعتبار برای احیای آب استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس گزارش رئیس جمهور، هیات وزیران در جلسه امروز خود با تامین اعتبارات لازم برای حل مشکلات و مشکلات آبی استان اصفهان موافقت کرد.

دولت همچنین انقضای مهلت قانونی سه ساله مندرج در تبصره (1) ماده (14) قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی نوین را برای تسهیل در اجرای سیاست‌های کلی ماده (44) ق. قانون اساسی در خصوص تعیین جزای نقدی مازاد بر تخلفات ناشران اوراق بهادر، موسسات مالی و تشکیلات خودگردان و مدیران آنها، بنا به تشخیص موضوع مذکور، پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی را تصویب کرد. مقادیر

بنابراین حداقل جریمه مقرر در ماده (14) قانون توسعه ابزارها و مؤسسات مالی جدید برای تسهیل در اجرای سیاست های کلی اصول چهارم و چهارم قانون اساسی 100 میلیون ریال و حداکثر آن تعیین شده است. 10 میلیارد ریال. در نتیجه مازاد بر ماده (14) اجرائیه قانون مذکور در این مرجع محاسبه و تعدیل خواهد شد.

صدور مجوز برای امضای سند موقت ضمیمه موافقتنامه تجارت آزاد ایران و سوریه

با تصویب هیأت وزیران، وزارت صنعت، معدن و تجارت مجاز به مذاکره، پاراف و امضای سند (پروتکل) موقت در خصوص موافقتنامه تجارت آزاد بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی ایران شد. جمهوری عربی سوریه

سند ضمیمه موافقتنامه مذکور، بر اساس توافقنامه بین دولتهای ایران و سوریه برای توسعه موافقتنامه مذکور و اعلام آمادگی طرفین برای کاهش نرخ تعرفه کالاهای مشمول قرارداد تجارت آزاد. از 4 درصد به صفر درصد ، درصد محتوای ارزش افزوده را در قوانین کالا کاهش دهید அத்துக்குக்க்கு nameh و குத்தை குட்ட்ட்டுக்க்குப்ப்ப்பாம் மாட்ட்டு மாட்ட்ட்டுக்குக்குக்குக்கள்

موافقتنامه تجارت آزاد ایران و پاکستان صادر شد

با توجه به پتانسیل ها و فرصت های فراوان موجود در کشور پاکستان به عنوان همسایه شرقی ایران برای توسعه روابط تجاری دوجانبه و تبدیل این کشور به بازار صادراتی مهم کشور، هیات وزیران مجوز داد. وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مذاکره موافقتنامه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان به تصویب رسید.

درخواست دولت از شورا برای ادامه بررسی لایحه اصلاح یک ماده از قانون مقررات اقامت دائم

هیأت وزیران در اجرای ماده (145) آیین نامه داخلی شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران از شورا خواست تا ماده (27) قانون احکام برنامه های توسعه دائمی کشور را مجدداً معرفی کند. جمهوری کیشور در خصوص تجدید سازمان و ساختار سازمان آب کیشور.

لازم به ذکر است پیش از این این لایحه در جلسه شهریورماه شورای اسلامی شورای اسلامی مورد بررسی و مخالفت قرار گرفت.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما