تایید هویت کاربران؛ دیواری امن دور

در سال های گذشته می توانستید بدون نیاز به کد ملی یا کارت شناسایی معتبر هر تعداد سیم کارت معتبر خریداری کنید. این موضوع به منشأ آزار و مقاومت های مکرر تبدیل شده است و بسیاری از شهروندان که از مزاحمت مزاحم ها یا کسانی که از سیم کارت های بی نام و نشان تجاری سوء استفاده کرده بودند به ستوه آمده بودند، به گردش سیم کارت های بی نام موجود در این شهر اعتراض کردند. بازار.

اکنون در چند سال اخیر شاهد خرابی سیم کارت ها هستیم. با این حال، سیم کارت ها به طور کامل از بین رفته اند. هنوز هم کم نیستند کلاهبرداران و کلاهبردارانی که ده ها یا حتی صدها شماره با یک کد ملی دارند و همین مشکل باعث شده تا مقاومت ها و کلاهبرداری های مختلفی با استفاده از سیم کارت صورت گیرد.

پلتفرم های آنلاین نیز نقش مهمی در زندگی شهروندان دارند و زندگی بدون استفاده از آنها غیر قابل تصور است، اما عده ای سودجو نیز هستند که با سوء استفاده از امکانات این پلتفرم ها به دنبال کسب ثروت غیرقانونی و یا آسیب رساندن به دیگر کاربران و شهروندان هستند beschen; از این رو پلتفرم دیوار تصمیم گرفت تا به کاربران خود کمک کند و تنها تغییراتی در روند ثبت آگهی ایجاد کند. یکی از اقدامات دیوار برای بهبود فضای کسب و کار و جلوگیری از کلاهبرداری و آزار وکلای دادگستری، تایید هویت کاربرانی است که تصمیم به استفاده از خدمات این پلتفرم با انتشار آگهی بر روی دیوار دارند.

مزایای تایید هویت دیوار

بر اساس تحقیقات انجام شده در بین کاربران دیوار، اپلیکیشن «تأیید هویت» برای همه آنها مشترک است. با تایید هویت، امنیت معاملات برای خریداران و فروشندگان افزایش می‌یابد و خطر تقلب کاهش می‌یابد. در واقع تایید هویت بر روی دیوار باعث افزایش ضریب امنیت کاربران در فضای تراکنش، افزایش کیفیت تبلیغات، کاهش مقاومت در چت و جلوگیری از ورود مجدد کلاهبرداران و مزاحمت ها می شود.

چرا باید هویت خود را تأیید کنیم؟

احراز هویت کاربران از طریق کد ملی مانعی در برابر کلاهبرداران و سوء استفاده کنندگان است. زیرا این افراد هستند که با شماره های مختلف اکانت های کاربری متفاوتی ایجاد می کنند و هر بار که حساب کاربری آنها بسته می شود حساب جدیدی با شماره جدید باز می کنند و از خدمات ارائه شده بهره می برند. با تایید هویت، کلاهبرداران و کلاهبرداران جایی بر روی دیوار نخواهند داشت و کاربر می تواند با اطمینان و امنیت بیشتری از خدمات استفاده کند.

چگونه هویت روی دیوار را تایید کنیم؟

کد ملی شما باید برای تایید هویت و مطابقت با شماره موبایل شما محافظت شود. کد ملی شماره همراه شما از سامانه مستر درخواست می شود و در صورت تطبیق با کد ملی صاحب شماره همراه، احراز هویت انجام می شود. کد ملی فقط برای تایید هویت افراد یافت می شود و در هیچ صفحه ای نمایش داده نمی شود.

اگر سیم کارت به نام من نباشد احراز هویت چگونه انجام می شود؟

افرادی که سیم کارت آنها به نام آنها نیست باید مالکیت سیم کارت را تغییر دهند. برای تغییر مالکیت، مالک فعلی سیم کارت با داشتن سیم کارت، سیم کارت و کارت شناسایی معتبر به نمایندگی های فروش اپراتور تلفن همراه یا دفاتر پیشخوان مراجعه و خریدار شناسنامه معتبر به همراه داشته باشد. سند، آدرس پستی کامل و کد پستی 10 رقمی آخرین محل سکونت. توجه داشته باشید حضور خریدار و فروشنده برای تغییر مالکیت الزامی است اما در صورت رابطه درجه یک. جزئیات تغییر مالکیت ایرانسل را اینجا، تیم اول را اینجا و رایتل را اینجا بخوانید.

همچنین دارندگان سیم کارت شرکتی یا حقوقی که از حساب فروشگاهی یا ملکی استفاده می کنند نیازی به احراز هویت مجدد ندارند. سایر کاربرانی که شخصاً روی دیوار فعال هستند نیز باید برای راهنمایی بیشتر در مورد فرآیند پشتیبانی دیوار با مرکز پشتیبانی دیوار تماس بگیرند.

کلاهبرداران جایی نخواهند داشت!

هدف این دیوار کاهش دسترسی کلاهبرداران و سوء استفاده کنندگان به خدمات این پلتفرم جهت حفظ امنیت پلتفرم و جلب رضایت کاربران است و در آینده نزدیک برای تمامی کاربرانی که تبلیغ می کنند تایید هویت الزامی خواهد بود. کافی است هنگام ثبت آگهی جدید، هویت خود را روی دیوار تأیید کنید، شماره همراه و کد ملی خود را وارد کرده و پس از تأیید سازگاری، آگهی خود را توزیع کنید. بنابراین اگر هنوز مراحل تایید هویت را انجام نداده اید، پیشنهاد می کنیم این کار را در اسرع وقت انجام دهید تا فضای دیوار ایمن تر از قبل باشد. به عبارت دیگر تایید هویت روی دیوار به این معناست که کلاهبرداران و آزاردهنده ها جایی در این سکو ندارند!

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما