آیا ارز دیجیتال مرا ثروتمند می کند؟

اگر هنرمندی هستید که از قبل مخاطبی دارید، همه چیز کمی ساده‌تر است. با این حال، حتی اگر در این موضوع کاملاً تازه کار هستید، درک نکات و نکات این مفهوم نباید خیلی طول بکشد. اگر به مفهوم کریپتو مسلط باشید، اوضاع بسیار راحت‌تر از زمانی است که قبلاً در مورد آن نشنیده‌اید. با این حال، مدیران صندوق بین‌المللی پول گفتند که مزایای بالقوه این اقدام بسیار کمتر از هزینه‌های احتمالی «خطرات اقتصادی، اعتباری و حاکمیتی» است. برخی از نظر دهندگان به احکام 94-1 و 94-2 ATF به عنوان سابقه ای برای دوره عفو اشاره کردند. با این حال، بخش 922 (o) فقط برای مسلسل ها اعمال می شود، و هیچ محدودیت مشابهی در مورد دستگاه های مخرب مورد بحث در احکام ATF 94-1 و 94-2 وجود نداشت. بنابراین، این احکام نمی‌توانند در مورد حاضر سابقه داشته باشند. اگرچه این عالی است، اما به ندرت پیش می‌آید که هنرمندی بخواهد فقط یک نشانه را ضرب کند و منتشر کند – اغلب شما مجموعه‌ای قابل توجه از آثار خود را خواهید داشت! این امر به ویژه در مورد هزینه های بالای مربوط به جابجایی بین مرزی پول صادق است.

Digital Currency Channel

خدمات فروش املاک می تواند تسکین قابل توجهی برای خانواده های عزادار ایجاد کند، و این راه خوبی برای کسب درآمد اضافی در عین حال کمک به دیگران است. این ابزار فراتر از کمک به شما در فروش است. به طور طبیعی، هر چند، ارزش دارد که ماهیت حدس و گمان این شکل از هنر را نیز تصدیق کنیم. همانطور که قبلاً اشاره شد، احتمالاً یکی از محبوب ترین انتقاداتی که شکاکان نسبت به NFT ها ابراز می کنند، مربوط به ماهیت حدس و گمان این توکن ها است. با داشتن بازار مناسب، نه تنها می‌توانید مخاطبان خود را محدود کنید (بازارهای NFT خاص در آنجا وجود دارد)، بلکه مطمئن شوید که فرآیند ایجاد NFT تا حد امکان ساده و روان است. این بهترین گزینه هم برای مبتدیان و هم برای کسانی است که می خواهند همه چیز را ساده و سریع نگه دارند.

این بدان معناست که شما در حال حاضر دنبال کنندگانی دارید که به کار شما علاقه مند هستند و ارائه گزینه خرید آن در قالب توکن های غیرقابل تعویض می تواند یک چشم انداز جالب و جلب توجه باشد. با این حال، این بازارها قطعاً قرار نیست در معرض دید و گزینه هایی که OpenSea می تواند در اختیار شما قرار دهند. با این حال، این روش بدی است – یادگیری نحوه ایجاد هنر NFT فقط با فشار دادن دکمه "فروش" به پایان نمی رسد. اگر یک NFT هنری مستقل ایجاد کنید، خوب است – با این حال، اگر یک توکن مبتنی بر هنر بسازید که دارای محتوای پنهان و قابل بازگشایی باشد (بلیت‌های ملاقات و خوشامدگویی، یک ویدیوی تشکر و غیره)، ممکن است در موفقیت آمیز بودن نقش داشته باشید. آینده فضای NFT علاوه بر این، تا حد زیادی محبوب‌ترین پلتفرم برای معامله در NFT است – نام بازار مترادف با همه چیزهای غیرقابل تعویض در فضای کریپتو شده است. اولین کاری که باید انجام دهید این است – به طور طبیعی – فایل خود را در پلتفرم آپلود کنید. متوجه خواهید شد که MetaMask تنها کیف پولی نیست که می توانید از آن استفاده کنید – دور از آن!

از آنجا که آنها از واسطه های شخص ثالث استفاده نمی کنند، انتقال ارز دیجیتال بین دو طرف معامله می تواند سریعتر از انتقال پول استاندارد باشد. درست مانند برخی از آثار هنری معروف، NFT های هنر دیجیتال به دلیل تقاضای بازار قیمت گذاری می شوند – اگر افرادی وجود داشته باشند که مایل به پرداخت مبالغ زیادی برای یک قطعه هنری خاص از NFT باشند، قیمت به نوعی خود را توجیه می کند! راه را برای دنیای جدید و شجاع ارز دیجیتال باز کنید، جایی که دولت ها می توانند مخارج، حرکات و فعالیت های شهروندان را ردیابی کنند و همچنین دسترسی افراد به پول خود را کنترل کنند. امضای Schnorr می تواند برای خرج کردن سکه مورد استفاده قرار گیرد، اما درخت MAST نیز تنها زمانی می تواند آشکار شود که کاربر بخواهد از آن استفاده کند. آرون براون، مدیر عامل سابق AQR Capital Management که روی بیت کوین سرمایه گذاری می کند و برای پیامبران بلومبرگ می نویسد، تخمین می زند افرادی که حدود 10 درصد از ارز دیجیتال را کنترل می کنند، احتمالاً مایلند از آن به عنوان وثیقه استفاده کنند. این پروژه توسط رسانه ها به عنوان یک ارز (کریپتو) و/یا یک استیبل کوین تعریف شده است.

استیبل کوین ها یا ارزهای رمزپایه ای که هدفشان تثبیت نرخ مبادله با ارز معمولی تری مانند دلار است، بخشی از مشکل نوسانات را برطرف می کند، اما گزارش اخیر گروه کاری رئیس جمهور در زمینه بازارهای مالی، شکاف هایی را در اختیارات تنظیم کننده ها برای رسیدگی به برخی استیبل کوین ها نشان می دهد. خطرات Vodafone جدیدترین شرکتی است که پروژه ارز دیجیتال فیسبوک، Libra را ترک کرده است. خوب، شما فقط می توانید آن را آنجا بگذارید، و امیدوار باشید که کسی با آن برخورد کند – مطمئنا. گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

Digital Currency Tutorial

این امر به ویژه زمانی صادق است که اصول اصلی را از سر راه خود بردارید. اگر از قبل یک نقاشی، طراحی، عکس، یا یک طراحی شخصیت (یا هر چیز دیگری با ماهیت مشابه) دارید که همه آنها آماده و آماده تبدیل شدن به NFT هستند، پیدا کردن یک بازار اولویت بعدی است. این فایل می تواند تقریباً هر چیزی باشد – یک عکس، یک عکس، یک GIF و غیره. اگر اثر هنری NFT شما از تصاویر سه بعدی تشکیل شده باشد، پسوند فایل ها متفاوت خواهد بود – با این وجود، OpenSea همچنان باید از آنها پشتیبانی کند. اگر NFT های خود را یک به یک منتشر کنید، به احتمال زیاد هزینه های زیادی را پرداخت خواهید کرد – این ایده آل نیست.

9 نکته درباره Digital Currency که نمی‌توانید از دست بدهید

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کانال سیگنال ارز دیجیتال – modaresanepishtaz.com – .

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما